(0212) 351 17 54

Hizmetlerimiz


Online Hizmetler

Yurt dışında ve şehir dışında yaşayan danışanlarımıza uzun süredir ‘Online Terapi’ yoluyla destek sağlamaktayız. Toplum sağlığını koruma amaçlı evde kaldığımız bu geçici dönemde de tüm ailelere ve bireylere online olarak destek vermeye devam ediyoruz. Böylece her yerdeki danışanlarımıza en az kesintiyle ve değişen koşullara göre erişebiliyoruz.

Koronavirüs tüm dünyayı bir süreliğine yeni bir düzene geçmeyi zorladı. Evde kaldığımız bu geçici dönemde fiziksel sağlığımızı korurken aynı zamanda ruh sağlığımızı da korumaya özen göstermeliyiz. Koronavirüsün yol açtığı hastalığa karşı kaygı ve korku yaşamamız beklenen bir durumdur. Aynı zamanda kaygı ve korku hisleri çok bunaltıcı olabilir ve hepimizi duygusal olarak etkileyebilir. Eğer yaşadığınız kaygı ve stres günlük aktiviteleriniz ve işlevselliğinizin önüne geçiyorsa bir uzmanla görüşmek faydalı olacaktır.

Bu dönemde online danışmanlık kapsamında destek alabileceğiniz başlıca alanlar

• Bireysel Terapi (Çocuk, Ergen ve Yetişkinler)
• Çift ve Aile Terapisi
• Ebeveyn Danışmanlığı
• Gelişim Danışmanlığı
Okul öncesi ve okul çağındaki çocuklar için uyku, beslenme ve davranış konularında
danışmanlık
• Eğitsel Destek
Ders çalışma alışkanlıkları, öğrenme becerileri ve yürütücü işlev becerilerini destekleme

Online terapiler ve danışmanlık ile ilgili detaylı bilgi için

DANIŞANLAR İÇİN ONLİNE TERAPİLER HAKKINDA BİLGİLENDİRME EĞİTSEL (ÖZEL EĞİTİM) TERAPİLER HAKKINDA BİLGİLENDİRME

UZMANLAR İÇİN

COVID-19 sürecinde ekip olarak online terapiyi doğru ve verimli kullanmak üzerine yaptığımız tartışmalar çerçevesinde, hem bize hem de tüm meslektaşlarımıza yol gösterebilecek, dikkat edilmesi gereken durumları içeren bir rehber hazırladık. Ek olarak, test ve değerlendirmelerin online olarak nasıl en iyi şekilde yapılabileceği ile ilgili yol gösterebilecek bir rehber hazırladık.

TERAPİSTLER İÇİN ONLİNE TERAPİLER REHBERİ UZMANLAR İÇİN ONLİNE TEST ve DEĞERLENDİRME REHBERİ